1408x594

.

Uczniowie naszej szkoły 27 lutego 2020 r. w ramach kampani informacyjnej KAS spotkali się z przedstawcielami służby celnej na temat "zagrożenia jakie niesie uprawianie hazardu."

6e10abf0

70e1fbe5

  • Krajowa Administracja Skarbowa kontynuuje ogólnopolską akcję informacyjną, której celem jest podniesienie świadomości o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu oraz uczestnictwem w nielegalnych grachhazardowych.
  • W roku szkolnym i akademickim 2019/ 2020 akcja uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej.
  • W pierwszej edycji akcji „HAZARD? Nie, dziękuję” zorganizowano ponad 1,2 tys. spotkań w szkołach. Wzięło w nich udział ponad 90 tys. osób.

Celem akcji „Hazard? Nie, dziękuję” jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego. Akcja ma również zwrócić uwagę, jakie konsekwencje prawne wiążą się z udziałem w procederze nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych.

GALERIA - kliknij

red. MC

.

W bieżącym roku 28 stycznia 2020 rozpoczęliśmy po raz kolejny prezentację naszej szkoły. Uczniowie nasi wraz z nauczycielami przedstawiają ośmioklasistom ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Liceum Ogólnokształcące w Dubience jako szkoła mundurowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzanej młodzieży w ich szkołach.

Plakat2 1

001

Oferta edukacyjna jest kierowana do uczniów klas VIII szkół podstawowych całego województwa lubelskiego. Przedstawiamy najstarszą w województwie szkołę mundurową o ogromnych tradycjach. Dokonując prezentacji informujemy o profilach kształcenia, wymaganiach nauczycieli, zajęciach pozalekcyjnych oraz sukcesach i osiągnięciach naszych uczniów.
Od 20 lat kształcimy młodzież w klasach mundurowych: służba graniczna, edukacja wojskowa to innowacje pedagogiczne gwarantujące w przyszłości dobrą pracę. Bliska współpraca z Ministerstwem Obrony Narodowej promuje naszych absolwentów w naborze do służby zawodowej w Wojsku Polskim czy na Wojskowe Uczelnie Wyższe.
Uczniowie nasi w ostatnich latach rekrutują się z powiatów: chełmskiego, krasnostawskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego, biłgorajskiego, włodawskiego, tomaszowskiego, łęczyńskiego i lubelskiego.
Mając na uwadze podejmowane przez uczniów dalsze wybory edukacyjne – zawodowe, pragniemy zaprosić na „Dzień otwarty” w dniu 1 kwietnia 2020 r. (środa) o godz. 10:00.

Zainteresowanych nauką w naszej szkole zachęcamy do kontaktu osobistego  lub telefonicznego oraz e-mailowego:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                      Sekretariat Liceum Ogólnokształcącego Tel. 82 5668065
                      Koordynator ds. rekrutacji Maria Pastuszak Tel. +48 691516269

red. MC

INFORMACJE - kliknij

FILM PROMOCYJNY SZKOŁY - kliknij

DOKUMENTY DO SZKOŁY - kliknij

.

Nowy obraz Dnia 23.02.2020 roku odbyły się eleminacje powiatowe w piłce Nowy obraz1 siatkowej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie. Miałyśmy przyjemność zmierzenia swoich umiejętności z dziewczynami z tamtej szkoły jak i również z uczennicami Liceum w Siedliszczu. Po zaciętej rywalizacji, możemy pochwalić się zajęciem pierwszego  miejsca, a zarazem zakwalifikowania się do następnego etapu jakim są zawody rejonowe. Chciałybyśmy przede wszystkim podziękować naszemu nauczycielowi W-f, którego z czystym sumieniem możemy nazwać także trenerem. Miejmy nadzieję, że tak samo dobrze pójdzie nam w kolejnym etapie. Trzymajcie za nas kciuki !!!

red. MC i ŁK

WSPOLZAW

plakat festiwal62317

.

.   

        IV FESTIWAL PIOSENKI

ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

      19 marca 2020 r. o godz. 9:00

.

.

Dokumenty do pobrania:

.

© 2019 Zespół Szkół w Dubience