• Certyfikat
  Certyfikat
 • Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

Logo NOSG W dniu 12.12.2018 w naszej szkole odbył się Test Wiedzy o Straży Granicznej i Granicy Państwowej. Udział w teście był dobrowolny, dotyczył uczniów kl. I, II oraz III. Do udziału w teście przystąpiło 25 uczniów. Największą wiedzą wykazali sie następujący uczniowie: 

 

Wandiuk Amelia kl. I

Chudzik Alicja kl. I

Lewusz Bartłomiej kl. I

 

Zwycięzcy przy najbliższej okazji zostaną wyrożnieni dyplomami i drobnymi upominkami. W II semestrze zostanie zorganizowana kolejna edycja testu wiedzy o Straży Granicznej.

Wyróżnienie dla Mai Gardias w Konkursie
Fotograficznym i Plastycznym im. Artura Tabora

 

57 05 grudnia 2018 r. w Galerii Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie odbył się finał Konkursu Fotograficznego i Plastycznego
im. Artura Tabora o tematyce przyrodniczej pt. „Ptasi świat”. Uczennica naszej szkoły Maja Gardias zdobyła wyróżnienie w grupie wiekowej – szkoły ponadgimnazjalne. Wykonała pracę plastyczną farbami akrylowymi. Ptak, który został uwieczniony na jej obrazie to zimorodek.


Po uroczystym wręczeniu nagród otwarta została wystawa fotografii Artura Tabora. Konkurs współfinansowany był ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Po odbiór nagrody pojechał z Majką opiekun, nauczyciel bibliotekarz pani Katarzyna Kata.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IMG 20181121 170827 W dniu 20 listopada 2018 roku, siedmiu uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zawodach użyteczno-bojowych 2 Hrubieszowskiego pułku rozpoznawczego w Hrubieszowie. Przez 10 godzin sekcja LO Dubienka w składzie: Maciej Mojski, Kacper Kuśmierczyk, Albert Kielar, Karol Łysiak, Mariusz Graf, Jakub Stachyra oraz Jakub Lisiuk wykonywała zadania związane ze szkoleniem wojsk rozpoznania:

 

*ściana wspinaczkowa

*strzelanie szkolne nr.1

                                         *AIP

                                        *OPMAR

                                           *pokonywanie przeszkody wodnej

                                      *SERE

                                       *MEDEVAC

                                      *marsz na azymut

                                   * wykonanie punktu obeserwacyjnego

 

Nauczycielka zajęć artystycznych odznaczona medalem KEN


 DSC5054 1 16 października 2018 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej podczas których Pani Grażyna Jarosz odebrała odznaczenie resortowe nadawane przez Ministra Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, szczególnie w działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.


Gratulujemy Pani Grażynie tak cennego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

DSC00829 Dnia 15 października 2018r. w Zespole Szkół w Dubience odbyła się uroczysta akademia poświęcona obchodom Dnia Edukacji Narodowej.
Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez panią dyrektor Bożenę Wintmiller, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty, a wyróżniającym się pracownikom szkoły wręczyła Nagrody Dyrektora (5 nauczycielom, 5 pracownikom obsługi i administracji).

© 2018 Zespół Szkół w Dubience