.

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI !

.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną nie mogliśmy spotkać się osobiście na DniachIMG 3381 Otwartych naszej IMG 3379 szkoły, które były zaplanowane na 1 kwietnia 2020 roku. Jednak aby umożliwić Wam zapoznanie z funkcjonowaniem szkoły i jej zapleczem technicznym, mając jednak na uwadze Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, proponujemy wirtualne zwiedzanie Liceum Ogólnokształcącego w Dubience im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej.Zapraszamy więc na Dni Otwarte –Online, które odbędą się w dniach 26 i 27 maja 2020 roku od godziny 10.00, przy pomocy aplikacji Facebook (26 maja –zwiedzanie szkoły, 27 maja –zwiedzanie budynków towarzyszących: internat i obiekty sportowe).

.

RELACJA FILMOWA Z DNI OTWARTYCH cz.1 - kliknij

RELACJA FILMOWA Z DNI OTWARTYCH cz.2 - kliknij

NASI NAUCZYCIELE ONLINE - kliknij

.

red. MC


.       

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020, tegorocznych maturzystów w Liceum Ogólnokształcącym w Dubience im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej było nieco inne ze względu na panujące warunki epidemiczne, ale można powiedzieć, że tak samo uroczyste jak w ubiegłych latach.
         IMG 3176    Przekazywanie dokumentacji uczniom w postaci świadectw, dyplomów i nagród IMG 3343 odbywało się przez 4 dni, czyli od 27 do 30 kwietnia 2020r. wg ustalonego wcześniej harmonogramu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Maturzyści mieli maseczki, rękawiczki i własne długopisy. Wręczenia świadectw i nagród dokonywały : Pani Dyrektor Kazimiera Ciupa i wychowawczyni klasy III Pani Jolanta Mazurkiewicz. Obecni byli również nauczyciele biblioteki, SG i EW. Fotograficznym dokumentowaniem wydarzenia zajmował się informatyk, Pan Marek Celeban.
I tak w podniosłej atmosferze maturzyści Liceum w Dubience odebrali swoje dokumenty i pożegnali się ze szkołą oraz obecnymi nauczycielami, a także z pracownikami administracji i obsługi. Niektórzy mieli w oczach łzy wzruszenia i powtarzali, że na pewno do szkoły jeszcze chętnie przyjadą i to nie tylko na maturę, która odbędzie się w dniach 8 -10 czerwca br. Przyjadą do swojej ulubionej szkoły nawet tak bez okazji, żeby pogadać z nauczycielami, a także z młodszym kolegami. Sami maturzyści stwierdzili, że ten czas w szkole tak szybko minął, a oni teraz muszą dalej się uczyć i układać sobie życie. Czego im życzymy z całego serca! Powodzenia.

red. MC i JM

Galeria - kliknij            1.Nagroda Dyrektora - kliknij            2.Nagroda Dyrektora - kliknij


.

                         Drodzy Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Dubience

.

IMG 3143 IMG 20200427 091341

.

24 kwietnia 2020 roku to ważna data w Waszym życiu. W tym dniu bowiem kończycie trzyletnią naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Dubience, stając się Absolwentami naszej szkoły.
Niestety, obecna sytuacja uniemożliwia nam przeprowadzenie zakończenia roku szkolnego 2019/2020 w uroczystej formie, w obecności nauczycieli, rodziców czy też zaproszonych gości. Pragniemy Was zapewnić, iż zgodnie z prawem szkoła jest przygotowana do wydania świadectw.

.

                     Harmonogram indywidualnego odbioru świadectw -kliknij

                     Harmonogram odbioru rzeczy z Internatu - (klasa I i II - kliknij

.

Galeria - kliknij

red. MC


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

„ZDALNIE, ALE NIEBANALNIE”

KONKURS SKIEROWANY JEST WYŁĄCZNIE DO UCZNIÓW
                        NASZEGO LICEUM

Drodzy Uczniowie!

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w szkolnym konkursie fotograficznym pt. „Zdalnie, ale niebanalnie”. Celem konkursu jest pokazanie kon Waszej kreatywnej pracy w domu. Każdego tygodnia spośród wysłanych zdjęć, będą wybierane trzy najciekawsze, których autorzy przejdą do finału. Będą one zamieszczane na stronie internetowej naszej szkoły w menu „Biblioteka” i zakładce „Konkurs” (po lewej stronie).

Konkurs rozpoczyna się 20 kwietnia 2020 r. Autorzy najlepszych zdjęć zostaną nagrodzeni na koniec roku szkolnego. Zdjęcia proszę wysyłać na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wysłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację. Oceniać Wasze prace będą: nauczyciele bibliotekarze – p. Katarzyna Kata i p. Anita Poliwczak oraz p. Marek Celeban – informatyk.

Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość!

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE - kliknij

Konkursowa galeria w zakładce BIBLIOTEKA - kliknij


 

.

Smacznego jajka,
mokrego Dyngusa,001 yczenia 2 001
a jeszcze do tego wiary w Chrystusa!
Ciast wszelakich trzy tony,
Jajeczek dużych jak galony.
Kiełbasy wiejskiej,
bez żadnej skazy miejskiej.
Uśmiechu promiennego,
do tego słońca wiosennego!

.

.

                    W imieniu grona pedagogicznego, pracowników i uczniów
                  Zespołu Szkół w Dubience oraz własnym chciałabym złożyć Państwu najlepsze życzenia
                         z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni wszystkie serca
                         zrozumieniem i miłością do drugiego człowieka. Proszę także przekazać wyrazy
                                                 pamięci swoim bliskim przy świątecznym śniadaniu.

.

                                                                                                                   Dyrektor Zespołu

 Wielkanoc 2020                                                                                     /-/ Kazimiera Ciupa

.


.

25

26

24

23

22

21

20

4

18 19

16

17

15

14

13

1 2 3 5 6 7 8 9 10 11

12

© 2019 Zespół Szkół w Dubience