Szanowni Państwo,
loga

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w II POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ skierowanym do uczniów klasy VII szkoły podstawowej, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

 

Festiwal odbędzie się: 20 marca 2018r.

Rozpoczęcie o godzinie 9:00

 

IMG 4067 14.03.2018r. w Zespole Szkół w Siedliszczu zostały rozegrane zawody w Halową Piłkę Nożną. W zawodach uczestniczyły drużyny Liceum Ogólnokształcącego w Siedliszczu, Liceum Ogólnokształcącego w Dubience i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie.

IMG 9379 Dnia 08 marca świętowaliśmy w Internacie LO Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli wszystkim kobietom serdeczne życzenia, wręczyli kwiaty i słodycze oraz zaprezentowali część artystyczną.Adam Jasina, Albert Kielar, Oktawian Balicki i Jakub Perkowski przedstawili skecz pt. „Typy Kobiet”, zaś Krystian Bedlicki zaśpiewał piosenkę zespołu Happysad „Zanim pójdę” przy akompaniamencie gitary Bartłomieja Blachy.

 

Dnia 07.03.2018r. odbył się w Lublinie konkurs pt. ,,WySPA MA TALENT", organizowany przez Samorząd Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji. Na konkurs została zaproszona Karolina Mączka, utalentowana uczennica II klasy LO o profilu wojskowym w Dubience.

Dnia 07 marca br. w ramach nadzoru realizacji I Programu Pilotażowego Edukacja Wojskowa dla klas mundurowych miała miejsce wizytacja przedstawicieli z Wydziału Zarządzania Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej z Warszawy.

Swoją obecnością zaszczycili nas:

ppłk Witold Słomiany z Instytutu Logistyki,

mjr Piotr Maśloch z Instytutu Zarządzania,

mjr Andrzej Mocarski z Instytutu Działań Informacyjnych z Wydz. Wojskowego.

© 2015 Zespół Szkół w Dubience