• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

20150921 125021 Next Step to pierwsza edycja projektu  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych  na terenie województwa lubelskiego, która realizowana była dzięki współpracy z AIESEC Lublin  w naszej szkole w dniach 21.- 25. września 2015 r.. W ramach projektu zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez studentów z zagranicy: Leylę z Azerbejdżanu i Nike z Gruzji.

Było to połączenie warsztatów kulturowych  z  profesjonalnymi warsztatami na temat planowania i kreowania własnej przyszłości naszych uczniów. Młodzież poznała dobrze siebie, swoje mocne i słabe strony oraz zainteresowania. Wolontariusze na czas warsztatów stali się coachami, którzy pomagali młodzieży szukać sposobów na podejmowanie ważnych decyzji,  które rzutować będą na całe ich życie.

Dodatkowym walorem projektu było prowadzenie zajęć w języku angielskim, co pozwoliło przełamać bariery językowe, podnieść swoje umiejętności i obcować z międzynarodowym środowiskiem. Spotkanie ze studentami z AIESEC to niezwykła przygoda i okazja, by inny świat zagościł w murach naszej placówki bez konieczności wyjazdu za granicę. Koordynatorami projektu były: Dyrektor Szkoły Pani Dorota Elsheikh oraz Pani Bożena Wintmiller.

Bardzo dziękujemy Państwu Barbarze i Józefowi Poliwczakom za bezpłatne zakwaterowanie Leyli na czas projektu oraz Radzie Rodziców za wsparcie przy realizacji tego projektu.

© 2019 Zespół Szkół w Dubience