• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

12992086 10207867691283667 675937278 n Dnia 06 kwietnia 2016 r. w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się Gala podsumowująca projekty NEXT STEP i WORLD TALKS.

W gali uczestniczyli organizatorzy, studenci WSEI, wolontariusze i zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele szkół biorących udział w projektach oraz sponsorzy.

Gala rozpoczeła się od ogólnego wyjaśnienia czym zajmują się owe projekty i odpowiedzeniem na pytanie dlaczego warto kontynuować i organizować więcej takich projektów. Następnie wystąpili wolontariusze z poszczególnych krajów. Uczestnicy ze wszystkich sił próbowali nadać swoim wypowiedzion odrobiny powagi i profesjonalności. Nie każdemu się udawało zważywszy na fakt, iż w swojej wypowiedzi musieli oficjalnie podziękować i pożegnać się. Większość wypowiedzi była bardzo emocjonalna, kilka osób było tak wzruszonych, że nie były w stanie nic powiedzieć. Oczywiście przemawiali też studenci, którzy odwiedzili i naszą szkołę: Besart, Taher, Daniel i Sasz. 

Po przemówieniach wolontariuszy nadszedł czas na rozdanie zaświadczeń o uczestnictwie w projektach dla szkół oraz podziękować. Po wyczytaniu naszej szkoły delegacja w składzie: opiekun Bożena Wintmiller oraz uczennice: Weronika Głowacka, Paulina Wargacka i Wanesa Wintmiller (uczennica gimnazjum) przygotowały dla wolontariuszy, którzy byli w naszej szkole drobne upominki w postaci albumów oraz prezentacji z ich pobytu w LO w Dubience. Pani Bożena Wintmiller zabrała głos i podziękowała za chwile spędzone razem. Warto podkreślić też, że tylko nasza szkoła przygotowała taką prezentację i niespodziankę dla obcokrajowców. Wolontariusze na pewno zapamiętają Dubienkę jako piękną miejscowość oraz sympatycznych, przyjaznych jej mieszkańców. 

 

Zobacz więcej zdjęć

© 2019 Zespół Szkół w Dubience