• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

IMG 1588 Dnia 22 czerwca 2018r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. O godzinie 8.00 uczniowie wraz z nauczycielami uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej, a następnie wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie po części oficjalnej (przemówienia Pani Dyrektor Bożeny Wintmiller oraz Pani Jolanty Ryszkiewicz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych) zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody rzeczowe za szczególne osiągnięcia, wysokie wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz pracę społeczną na rzecz szkoły. Rodzice w/w uczniów otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za bezinteresowną pomoc i życzliwość dla środowiska szkolnego.

 


Wyróżnieni uczniowie:


Klasa I:


Klaudia Burak


Klasa II:


Agata Jakubczuk
Dominika Gurgul
Maja Gardias
Ewelina Pszczoła
Marta Kaczmarzewska
Kacper Kuśmierczyk
Wiktoria Winiarska
Paula Skop
Klaudia Kwaśnik

 

Najwyższą średnią ocen 5,29 i wzorowe zachowanie otrzymała Agata Jakubczuk z klasy II, która wytypowana została do Stypendium Prezesa Pady Ministrów.
Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za sfinansowanie stypendiów dla najlepszych uczniów naszej szkoły!

© 2019 Zespół Szkół w Dubience