• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

DSC09996 Dnia 19 czerwca br. przy kopcu Kościuszki odbyły się Powiatowe Uroczystości z okazji obchodów 226. rocznicy Bitwy pod Dubienką.
Przed uroczystościami delegacje powiatu chełmskiego, gminy Dubienka, służb mundurowych, harcerze i młodzież szkolna złożyły wieńce pod pomnikiem Mikołaja Nieczaja-Rusina pochodzącego z Dubienki oraz przy kopcu w Uchańce.

 


Uroczystości rozpoczęły się przemówieniami i powitaniem gości przez Pana Waldemara Domańskiego Wójta Gminy Dubienka oraz Pana Piotra Deniszczuka Starosty Chełmskiego.
Uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny odprawił Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Zamościu ks. dr Michał Maciołek wraz z ks. proboszczem Piotrem Ciećkiewiczem Wicedziekanem Dekanatu Północ.
Po Mszy zostały wręczone dyplomy i puchary uczniom wyróżnionym w XIII Powiatowym Konkursie „Tadeusz Kościuszko – życie i czyny”. W klasyfikacji drużynowej szkół ponadgimnazjalnych nasze Liceum w Dubience zajęło II miejsce, a nasza uczennica Marta Kaczmarzewska uplasowała się na tym samym miejscu w kategorii indywidualnej.
Część artystyczna została przygotowana przez młodzież z naszego Liceum Ogólnokształcącego w Dubience i zespół „Tęcza” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Białopolu i Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach.
Uroczystości zakończyły się wspólnym poczęstunkiem – zgodnie z tradycją organizatorzy przygotowali dla wszystkich pyszną wojskową grochówkę.

 

© 2019 Zespół Szkół w Dubience