• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

zdj 008

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019


  3 września uczniowie Zespołu Szkół w Dubience rozpoczęli kolejny rok szkolny 2018/2019. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godz. 8.00 uroczysta Msza Święta odprawiona w miejscowym kościele w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do budynku szkoły, gdzie o godz. 9.00 rozpoczął się Apel. Podczas inauguracji nowego roku szkolnego oprócz uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice, pracownicy administracji i obsługi oraz zaproszeni goście: w zastępstwie ks. Piotra Ciećkiewicza Wicedziekana dekanatu Hrubieszów Północ, proboszcza naszej parafii ks. Łukasz Kardaszewski, pani Magda Zając z Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych w Chełmie reprezentująca Starostę Chełmskiego pana Piotra Deniszczuka, Zastępca Komendanta Placówki Straży Granicznej w Skryhiczynie mjr Sławomir Janiszewski, pani Anna Daniluk- dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dubience. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała dyrektor szkoły – Bożena Wintmiller, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierowane zostały do uczniów, którzy po raz pierwszy rozpoczynają naukę w naszej szkole oraz do maturzystów, życząc sukcesów, samych szóstek oraz pomyślnie zdanej matury. Pani dyrektor odczytała list Lubelskiego Kuratora Oświaty w Lublinie związany z inauguracją roku szkolnego 2018/2019, który jest rokiem szczególnym, jubileuszowym – 100 lecie naszej niepodległości, a także 90 lat temu – 3 września urodziła się Danuta Siedzik, późniejsza „Inka”, która stała się dla młodych ludzi w Polsce najbardziej rozpoznawalną postacią walk o polską suwerenność z czasów antykomunistycznego powstania. Kolejnym odczytanym listem były życzenia i podziękowania za dotychczasową współpracę płk Marcina Maja Dowódcy 2 Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. 

 

   Następnie przedstawieni zostali nowi pracownicy szkoły - mjr. Rober Kaper nauczyciel służby granicznej oraz pani Monika Daniluk psycholog szkolny, a także pracownicy kuchni: pani Beata Romanowska, Wisława Bałanda, Sylwia Konopska wraz z panią Intendentką Katarzyną Baran. Pracownicy obsługi pani Alicja Zimnicka i pan Stanisław Zwoliński.

   Wyjątkowym wydarzeniem inauguracji roku szkolnego 2018/2019 było uroczyste wręczenie Honorwej Odznaki Za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka przyznanej przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka. W imieniu Rzecznika Praw Dziecka wręczenia odznaki dokonała pani dyrektor Bożena Wintmiller oraz pani Magda Zając rezprezentująca Starostę Powiatu Chełmskiego pana Piotra Deniszczuka. Pani Anita jest wśród 212 osób w Polsce, której przyznano to wyjątkowe odznczenie.

   Na zakończnie pani dyrekotr zapoznała uczniów z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami do przydzielonych sal.

© 2019 Zespół Szkół w Dubience