.       

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020, tegorocznych maturzystów w Liceum Ogólnokształcącym w Dubience im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej było nieco inne ze względu na panujące warunki epidemiczne, ale można powiedzieć, że tak samo uroczyste jak w ubiegłych latach.
         IMG 3176    Przekazywanie dokumentacji uczniom w postaci świadectw, dyplomów i nagród IMG 3343 odbywało się przez 4 dni, czyli od 27 do 30 kwietnia 2020r. wg ustalonego wcześniej harmonogramu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Maturzyści mieli maseczki, rękawiczki i własne długopisy. Wręczenia świadectw i nagród dokonywały : Pani Dyrektor Kazimiera Ciupa i wychowawczyni klasy III Pani Jolanta Mazurkiewicz. Obecni byli również nauczyciele biblioteki, SG i EW. Fotograficznym dokumentowaniem wydarzenia zajmował się informatyk, Pan Marek Celeban.
I tak w podniosłej atmosferze maturzyści Liceum w Dubience odebrali swoje dokumenty i pożegnali się ze szkołą oraz obecnymi nauczycielami, a także z pracownikami administracji i obsługi. Niektórzy mieli w oczach łzy wzruszenia i powtarzali, że na pewno do szkoły jeszcze chętnie przyjadą i to nie tylko na maturę, która odbędzie się w dniach 8 -10 czerwca br. Przyjadą do swojej ulubionej szkoły nawet tak bez okazji, żeby pogadać z nauczycielami, a także z młodszym kolegami. Sami maturzyści stwierdzili, że ten czas w szkole tak szybko minął, a oni teraz muszą dalej się uczyć i układać sobie życie. Czego im życzymy z całego serca! Powodzenia.

red. MC i JM

Galeria - kliknij            1.Nagroda Dyrektora - kliknij            2.Nagroda Dyrektora - kliknij


© 2019 Zespół Szkół w Dubience