Dęblin: Absolwenci klas mundurowych złożyli uroczystą przysięgę 2021. - więcej

.

W bieżącym roku 28 stycznia 2020 rozpoczęliśmy po raz kolejny prezentację naszej szkoły. Uczniowie nasi wraz z nauczycielami przedstawiają ośmioklasistom ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Liceum Ogólnokształcące w Dubience jako szkoła mundurowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzanej młodzieży w ich szkołach.

Plakat2 1

001

Oferta edukacyjna jest kierowana do uczniów klas VIII szkół podstawowych całego województwa lubelskiego. Przedstawiamy najstarszą w województwie szkołę mundurową o ogromnych tradycjach. Dokonując prezentacji informujemy o profilach kształcenia, wymaganiach nauczycieli, zajęciach pozalekcyjnych oraz sukcesach i osiągnięciach naszych uczniów.
Od 20 lat kształcimy młodzież w klasach mundurowych: służba graniczna, edukacja wojskowa to innowacje pedagogiczne gwarantujące w przyszłości dobrą pracę. Bliska współpraca z Ministerstwem Obrony Narodowej promuje naszych absolwentów w naborze do służby zawodowej w Wojsku Polskim czy na Wojskowe Uczelnie Wyższe.
Uczniowie nasi w ostatnich latach rekrutują się z powiatów: chełmskiego, krasnostawskiego, hrubieszowskiego, zamojskiego, biłgorajskiego, włodawskiego, tomaszowskiego, łęczyńskiego i lubelskiego.
Mając na uwadze podejmowane przez uczniów dalsze wybory edukacyjne – zawodowe, pragniemy zaprosić do śledzenia naszej strony internetowej lodubienka.pl, wirtualnychelm.pl i szkolnictwo.pl gdzie prezentujemy naszą szkołę.

Zainteresowanych nauką w naszej szkole zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
                      Sekretariat Liceum Ogólnokształcącego Tel. 82 5668065
                      Koordynator ds. rekrutacji Maria Pastuszak Tel. +48 691516269

red. MC

Prezentacja szkołyRekrutacja 2020 01 Rekrutacja 2020 32

Tradycja zobowiązuje

Wirtualny Chełm

Szkolnictwo - Informator

REKLAMA

galeria

INFORMACJE

DOKUMENTY DO SZKOŁY

.

.

.


 

© 2021 LO w Dubience