.

W dniu 4 grudnia 2023 r. /poniedziałek/ zapraszamy na "MIKOŁAJKOWY WIECZOREK MUZYCZNY" przy kawie i ciastku. Startujemy o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej naszego liceum.

Na wieczorku zaprezentują się: 

405898814 840873438045339 7610189809696792811 n mikolajki0

  • Diana Dybek
  • Julia Pilipczuk
  • Adam Klimek
  • Aleksandra Krawczyńska
  • Magdalena Tadewicz
  • Karolina Mączka
  • Zespół "Iskra"
  • Zespół "Zgrane Nutki"
  • Zespół "Jak Band"
  • Zespół "Anioły"

WSTĘP TO: słodki upominek (batonik, czekolada, ciastko itp.)

Zebrane słodycze zostaną przekazane niepełnosprawnym dzieciom ze SOSW w Dorohusku

red.  AP


.

W powiecie chełmskim w plebiscycie "Nauczyciel Roku 2023" pierwsze miejsce zajeła pedagog mgr Anita Poliwczak a w plebiscycie "Szkoła roku 2023" 43wrefd0 trzeci rok z rzędu pierwsze miejsce zajeło nasze LO w Dubience.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Wyłonienie szkół, które zasługują na miano najbardziej przyjaznych uczniom i rodzicom. Co kryje się za tym określeniem? Chodzi o szkoły, w których kadra pedagogiczna dba o dobrą atmosferę. W plebiscycie uczniowie i ich rodzice docenią starania dyrekcji i wszystkich nauczycieli.

Gala wręczenia nagród i dyplomów odbędzie się w lutym 2024 r. w Lublinie.

.

red. serwis


.

W dniu 11 listopada 2023 roku obchodziliśmy jedno z najważniejszych świąt narodowych dla każdego Polaka – Narodowe Święto Niepodległości. 00 Jest to upamiętnienie odzyskania przez Naszą Ojczyznę niepodległości po 123 latach niewoli.
Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10.45 w Kościele Parafialnym w Dubience akademią w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dubience, którzy wykonali montaż słowno – muzyczny. Następnie odprawiona została przez księdza proboszcza Rajmunda Cur Msza Święta, którą poprzedziły Zaduszki Strażackie.
Obchody zakończyły się przemarszem i złożeniem kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Nieczaja – powstańca styczniowego. W uroczystóściach wzięła udział delegacja naszego liceum Pan/i mgr Dariusz SUŁKOWSKI - Dyrektor, mgr por. Marcin ZELENT - nauczyciel, Agata PRUS - Sekretarz szkoły oraz poczet sztandarowy wraz ze Sztandarem Liceum Ogólnokształcącego im. 27 Wołyńskiej Dywizji AK w Dubience.
.
foto. UG Dubienka

.IMG 5424

W dniu 9 listopada 2023 roku w Liceum  Ogólnokształcącym w Dubience odbyła się akademia z okazji 105 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Montaż słowno-muzyczny zaprezentowali uczniowie I i II klasy LO pod kierunkiem nauczycieli p. Marii Pastuszak i p. Beaty-Rondoś-Krasnowskiej. Dekorację na tę uroczystość przygotowała p. Katarzyna Kata.

.

GALERIA - więcej...

Odezwa Komitetu Honorowego - więcej...

red. MP


.Instagram Story 22

Już od dziewięciu lat czytelnicy biją kolejne rekordy popularności udowadniając, że akcja Czytaj PL jest jednym z najważniejszych wydarzeń wspierających kulturę w Polsce. Dziś, 2 listopada 2023 r., rozpoczyna się wielkie święto czytelnictwa! W tegorocznej edycji stawiamy na różnorodność, inkluzywność i łatwą dostępność przekonując, że czytanie jest naprawdę dla każdego. Przedpremierowo, już od 26 października, książki udostępnione w ramach tegorocznej odsłony Czytaj PL desktop 8 mogli wypożyczyć uczestnicy 26. Międzynarodowych Targów Książki  w Krakowie oraz czytelnicy i czytelniczki portalu LubimyCzytac.pl.

Akcja szyta na miarę! - więcej...

red.. KK

graf. MC


© 2021 LO w Dubience, email: serwis@lodubienka.pl