Wzięliśmy udział w ogólnopolskim programie edukacyjno-obronnym „Edukacja z wojskiem”.

W środę, 27.05.2026 r., uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjno-obronnym „Edukacja z wojskiem”. Odwiedzili nas żołnierze 19 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej, którzy przeprowadzili z młodzieżą szkolenie teoretyczno-praktyczne. Uczniowie dowiedzieli się, jak reagować w sytuacjach kryzysowych, poznali zasady alarmowania i ewakuacji oraz przećwiczyli podstawy pierwszej pomocy. Była to ważna lekcja odpowiedzialności i współdziałania.

Dziękujemy żołnierzom za profesjonalizm, zaangażowanie i przekazanie bezcennej wiedzy.

Scroll to Top