IMG 5217

Dnia 01.06.2017 r. Samorząd Uczniowski pod opieką Pana Marcina Zelenta, zorganizował dla uczniów LO w Dubience blok imprez sportowo - rekreacyjnych” z okazji Dnia Dziecka. Młodzież od trzeciej godziny lekcyjnej brała udział w różnych konkurencjach, m.in. skoki w workach, rzut balonem napełnionym wodą, rzut kaloszem na odległość, nadmuchanie balona jak najszybciej, przeciąganie liny.


W wszystkich konkurencjach zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci batoników. Na koniec uczniowie zmierzyli się w ostatniej konkurencji, jaką była gra w piłkę nożną, podczas której sędzią był ks. Kamil Taras. Rozegrany został również mecz towarzyski klasy II z klasą I, który był bardzo zacięty. Po regulaminowym czasie gry wynik meczu był 1:1, zaś dogrywka nie rozstrzygnęła meczu, a więc potrzebna była seria rzutów karnych, w których klasa II pokonała przeciwników 2:1.


Dzień Dziecka zakończył się wręczeniem upominków dla wszystkich „dzieci” z naszego liceum, które ufundowali: Rada Rodziców oraz Pan Jerzy Jarosz – ze sklepu Lewiatan w Dubience.

 

 

Zobacz zdjęcia!

© 2018 Zespół Szkół w Dubience