IMG 5683
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w LO w Dubience odbyło się w piątek 23 czerwca
2017 r. Dzień ten zaczął się Mszą Św. dziękczynną w kościele Świętej Trójcy w Dubience. Po mszy zaproszeni goście, nauczyciele               i uczniowie klasy I i II udali się do szkoły, gdzie miała miejsce dalsza część uroczystości.

Po przemówieniu Pani Dyrektor Bożeny Wintmiller głos zabrała Pani Maryla  Kowalczyk – inspektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Chełmie. Następnie miało miejsce wręczenie świadectw z wyróżnieniem uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen: Dominice Gurgul, Ewelinie Pszczoła, Kacprowi Kuśmierczykowi oraz Carli Szewczuk. Pani Maryla Kowalczyk wręczyła listy gratulacyjne uczniom za szczególne zaangażowanie na rzecz szkoły, podpisane przez Starostę Powiatu Chełmskiego Pana Piotra Deniszczuka. W dalszej kolejności Pani Dyrektor i wychowawcy klas rozdali pozostałym stypendystom nagrody i dyplomy. Natomiast organizator obozu szkoleniowego „Pętla Taktyczna 2017” – pan Marcin Zelent – wręczył podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy byli aktywni i szczególnie zaangażowani w działania podczas szkolenia.

Po części oficjalnej wychowawcy klasy I i II  udali się do sal lekcyjnych i tam rozdali świadectwa pozostałym uczniom. Dzień uroczystego zakończenia roku szkolnego bardzo ucieszył rodziców  uczniów wyróżnionych i nagrodzonych. Niestety, nie wszyscy otrzymali promocję do klasy wyższej w sierpniu odbędą się egzaminy poprawkowe, ale są i tacy uczniowie, którzy będą powtarzać klasę. Nie należy jednak się poddawać, w życiu bowiem wszystko dzieje się po coś, a fortuna kołem się toczy. A zatem życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!

PRYMUSI LO W DUBIENCE!

Kl. I

Dominika Gurgul - STYPENDYSTKA PREZESA RADY MINISTRÓW

Ewelina Pszczoła

Kacper Kuśmierczyk

Paula Skop

Wiktoria Winiarska

Marta Kaczmarzewska

Aleksandra Ostrówka

Maja Gardias

Agata Jakubczuk

Jacek Krasnowski

Joanna Ganczaruk

Kl. II

Carla Szewczuk

Paula Polkowska

Konrad Parczewski

Katarzyna Jakubiec

Krzysztof Kapyś

Paweł Martyniuk


Dziękujemy Starostwu Powiatowemu za sfinansowanie stypendiów dla najlepszych uczniów naszej szkoły!

 

 

Zobacz zdjęcia!

© 2018 Zespół Szkół w Dubience