• Liceum Ogólnokształcące Baner
  Liceum Ogólnokształcące Baner
 • Dyplom
  Dyplom
 • Certyfikat
  Certyfikat
 • Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
  Dyplom za turniej w piłce siatkowej dziewcząt
 • XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
  XVI Przegląd Pieśni Maryjnej
 • Karolina Mączka
  Karolina Mączka
 • Dyplom
  Dyplom
 • Śpiewający słowik
  Śpiewający słowik
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
  Nagroda Publiczności Zespół PRIMA
 • Zespół PRIMA
  Zespół PRIMA
 • Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
  Nagroda Publiczności dla Karoliny Mączki
 • Giełda Szkół 2018
  Giełda Szkół 2018
 • Dyplom
  Dyplom
 • Dyplom
  Dyplom
 • CERTEFIKAT_SZKOLNY_KLUB_WOLONTARIATU
 • Dyplom_Prima
  Dyplom_Prima
 • Karolina mączka

  Resized 20171003 133019 001 00
  Dnia 3 października b.r. Dyrektor Szkoły Bożena Wintmiller wraz z pocztem sztandarowym: Krzysztof Kapyś, Adam Romaszewskij, Bartosz Wargacki wzięli udział w uroczystościach związanych z obchodami 78. Rocznicy Bitwy pod Wytycznem. Bitwa ta była ostatnim akcentem obrony polskich Kresów Wschodnich, a zarazem ostatnim starciem regularnego Wojska Polskiego z wojskiem sowieckim.

  Read more

20171028 133037
W sobotę 28 października 2017 roku maturzyści naszego liceum pojechali do Częstochowy, aby wraz z innymi maturzystami z naszej diecezji prosić Boga i Matkę Boską o pomyślność na egzaminie dojrzałości oraz o łaskę mądrego wyboru drogi życiowej.


Młodzież uczestniczyła w nabożeństwach, jednocząc się ze Wspólnotą Kościoła. Miała możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty, z której skorzystała. Pielgrzymka rozpoczęła się uroczystą Eucharystią w Bazylice Jasnogórskiej pod przewodnictwem Ks. Bpa Mariana Rojka. Następnie wzięła udział w Drodze Krzyżowej, która ze względu na panujące warunki pogodowe, odbyła się w Bazylice, a nie jak było zaplanowane na Wałach Jasnogórskich. Modlitwę tę uświetniły przepiękne pieśni przygotowane przez młodzież
z naszej diecezji. Później maturzyści uczestniczyli w takich nabożeństwach jak: Akatyst
i Apel Jasnogórski, które były ostatnim punktem pielgrzymki. Maturzyści mieli również czas wolny, który przeznaczyli na zjedzenie obiadu, kupienie pamiątek oraz przejście się ulicami Częstochowy.
Sobota upłynęła nam w radosnej atmosferze. Wszyscy wróciliśmy do domów pełni wrażeń z mnóstwem wspomnień i zdjęć. Z pewnością zapamiętamy tę pielgrzymkę na długie lata i wrócimy na Jasną Górę, aby prosić Boga i Matkę Boską o potrzebne łaski
w codziennym życiu.
Opiekę nad młodzieżą z naszego liceum sprawował ks. Łukasz Kardaszewski
oraz wychowawczyni klasy III p. Katarzyna Kata.

 

Zobacz zdjęcia!

© 2019 Zespół Szkół w Dubience